adamski

szkolenia konsultacje

           Strona główna                Oferta                Referencje                O mnie                Realizacja projektów szkoleniowych

 
 

Wspieram firmy w osiąganiu wyników biznesowych. Moje działania skierowane są na uprawnianie procesów zachodzących wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Specjalizuję się przede wszystkim w procesach dotyczących sprzedaży i zarządzania.

W latach 2005-2010 współpracowałem ściśle jako trener konsultant z firmą szkoleniową Nowe Motywacje sp. z o.o. z Krakowa. W ramach współpracy przygotowałem i realizowałem szkolenia dla firm z różnych branż i dla pracowników rożnych szczebli struktury organizacyjnej.

Wcześniej byłem trenerem wewnętrznym Grupy ERGO Hestia. Tworzyłem oraz realizowałem projekty szkoleniowe dla agentów ubezpieczeniowych, pracowników oddziałów, centrum telefonicznego Hestia Kontakt oraz kadry zarządzającej z zakresu przywództwa  i zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta oraz produktów ubezpieczeniowych osobowych i majątkowych.

Początek mojej kariery zawodowej to okres studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (w 1998 roku była to jeszcze Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu) i praca przedstawiciela handlowego, managera w firmach różnych branż, od ubezpieczeniowej po AGD.

Imię: Krzysiek

Nazwisko: Adamski

Zajęcie: Trener i konsultant

W biznesie: 16 lat doświadczenia

Doświadczenie trenerskie:

Ponad 2.000 zrealizowanych dni szkoleniowych

Ponad 6.000 uczestników szkoleń

Współpraca z wieloma branżami
i pracownikami na różnych stanowiskach

Doświadczony trener i menedżer

Miejsce zamieszkania: Wrocław

Status społeczny: Rodzina

Hobby: Krótkofalarstwo

Aktywnie: Aikido

O sobie: Lubię ludzi

Czas wolny: Rodzina, podróże

Ulubione miejsca: Bologna, Fuerteventura, Majorka

Prywatnie

Menu główne

Inne strony

(w przygotowaniu)

Inne strony