adamski

szkolenia konsultacje

           Strona główna                Oferta                Referencje                O mnie                Realizacja projektów szkoleniowych

 

Każdy klient jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia.

Działam wg autorskiej metodologii przygotowania i przebiegu projektu szkoleniowego TrenerWewnętrzny™.

Oznacza to że podczas przygotowania i realizacji projektu przyjmuję rolę trenera wewnętrznego w firmie. Działam z klientem na wyłączność. Nie realizuję w tym czasie innego projektu szkoleniowego tak jak to dzieje się w większości firm szkoleniowych.

Poznaję całość otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego firmy w ramach zagadnień związanych z tematem projektu. Łącznie z wiedzą merytoryczną jeśli wymaga tego projekt.

Celem jest dostosowanie programu i realizacji projektu do oczekiwań klienta, a w rezultacie uzyskanie zamierzonych rezultatów.

Więcej o metodologii Trener Wewnętrzny na www.trenerwewnetrzny.pl (w przygotowaniu)

Szkolenia dedykowane

Szkolenia standardowe to przygotowane moduły szkoleń, z których buduję program rozwoju umiejętności uczestników wg potrzeb klienta.

Ten rodzaj szkoleń szczególnie polecam gdy celem jest nabycie podstawowej wiedzy i umiejętności z danego zakresu.

Poniżej znajdują się tematy szkoleń standardowych wraz z możliwymi do poruszenia zagadnieniami.

Przywództwo w biznesie

Jak budować autorytet przełożonego nie tracąc relacji z podwładnymi? Które style przywódcze są skuteczne? Na czym koncentrować swoje działania menedżerskie: osiągnięcie wyniku czy praca z zespołem?

Budowanie współpracy w zespole

Jak budować otwartość w zespole? Jak wzbudzać poczucie odpowiedzialności zespołowej? Jak zbudować efektywny zespół zadaniowy? Jak rozdzielać zadania w zespole? Jak reagować na konflikty? Jak planować rozwój umiejętności członków zespołu?

Zarządzanie realizacją wyników

Jak ustalać cel? Jak skutecznie delegować? Jak zadbać o wynik w trakcie realizacji? Jak ocenić osiągnięte wyniki? Jak motywować do działania? Jakie podjąć działania przy braku wyników? Jak ustalać odpowiedzialność za osiągnięcie wyników?

Prezentacje menedżerskie

Jak zbudować skuteczną prezentację PowerPoint? Jak przekonać do swojego pomysłu? Jak dobrze zaprezentować wyniki działu przed zarządem? Jak korzystać z głosu i gestykulacji podczas prezentacji?

Komunikacja interpersonalna w biznesie

Jak przekazywać informacje? Jak zadawać pytania? Jak przekazać i otrzymać informację zwrotną? Jak budować własną otwartość i pewność siebie? Jak być asertywnym?

Umiejętności handlowe

Jak budować i rozwijać portfel klientów? Jak budować długoterminowe relacje z klientem? Jak prowadzić rozmowę handlową? Jak rozpoznać potrzeby klienta? Jak zaprezentować korzyści wynikające z oferowanych produktów? Jak finalizować transakcję?

Podstawy negocjacji

Jaką przyjąć postawę podczas negocjacji? Być twardym, uległym, czy współpracującym? Jak bronić się przed manipulacją podczas negocjacji? Jak osiągnąć założony cel? Co jest ważniejsze: cel czy długoterminowa współpraca? Czy zawsze strategia wygrany - wygrany jest najlepsza?

Szkolenia standardowe

Programy szkoleń standardowych

W celu przedstawienia programów szkoleń standardowych proszę o kontakt e-mail: kontakt(at)krzysztofadamski.pl telefon: 505 45 15 25.

Menu główne

Inne strony

(w przygotowaniu)

Inne strony