adamski

szkolenia konsultacje

           Strona główna                Oferta                Referencje                O mnie                Realizacja projektów szkoleniowych

 

Co wpływa na efektywność i skuteczność szkolenia? Jakie wybrać rozwiązania, które wpłyną na wzrost efektywności pracowników, wzrost wyników, wzrost dochodowości organizacji?

Istnieje kilka narzędzi, które są próbą ustalenia wpływu szkolenia na efektywność organizacji (ROI, popularna w Polsce metoda czterech poziomów Kirkpatricka i inne). Większość dostawców szkoleń oferuje badanie efektywności wyłącznie na poziomie zadowolenia uczestników (ankiety) oraz wiedzy (testy). Stąd coraz częściej odbiorcy szkoleń zwracają uwagę na rozwiązania, które dają gwarancję skuteczności. Gwarancję zwrotu z inwestycji.

Na podstawie mojego doświadczenia mogę stwierdzić, że skuteczność można uzyskać wyłącznie dzięki pełnemu zaangażowaniu w realizację projektu szkoleniowego od przygotowania do osiągnięcia rezultatu biznesowego.

W tabeli poniżej umieściłem działania jakie podejmuję w trakcie realizacji projektu.

Gwarancja skuteczności

Szkolenia są inwestycją.

Proponowane rozwiązania obejmuję parasolem gwarancyjnym.

Jeśli zaproponowane rozwiązania, mimo ich pełnego zastosowania przez pracowników, nie przyniosą Państwu w okresie roku ustalonych w umowie rezultatów, gwarantuję pełny zwrot kwoty na fakturze za szkolenie.

Skuteczne szkolenia

Menu główne

Inne strony

(w przygotowaniu)

Inne strony